“Alma Del Sur: новий реліз альбому гітариста Алекса Ді Роми, натхненний звуками та ритмами Маямі, Андалусії, Куби та Латинської Америки, а тексти пісень та мелодій віддають шану його українським корінням.””

Нейлоново-струнний фанк, босса, фламенко, кубинський джаз, пісні трьома мовами, захоплюючі бесіди між гітарою та трубою, віртуозні соло кахона та бас-гітари, вишукані лінії віолончелі - все це з  присмаком Маямського сонця - ось що можна очікувати почути на цій платівці.

Хосе Конде (Jose Conde) продюсував альбом “Alma del Sur” в студії City of Progress та його власній студії SoBe Sound studio. Студійний процесс був описаний як “витончений та інтригуючий ф’южен”.

Видатний колектив музикантів включав - американського композитора з українським походженням, гітариста та вокаліста Алекса Ді Рому, дворазового володара музичної премії «Греммі» - бассиста Хосе Армандо Гола, чотириразового номінанта «Латинського Греммі» - перкусіоніста Адольфо Херрера, професора Флоридського міжнародного університету - трубача Франсиско Дімаса, доктора музичних мистецтв з університету Маямі - віолончеліста Шеа Коул. А також, вокал, додаткова перкусія та ритм гітара - Хосе Конде на треку "El Ucraniano”. Конде є продюсер, аранжувальник та переможець найкращого латинського альбому IMA у 2008 році зі своєю групою "Ola Fresca".

Альбом здебільшого записувався протягом чотирьохденних сесій у студії City of Progress, заснованим Ендрю Йомансоном (Andrew Yeomanson), також відомим як DJ Le Spam та лідером відомого гурту в Маямі Spam Allstars.

“Алекс має дуже міцну основу фламенко, і в цю платівку він також додає елементи джазу, попу, року та фанку”, - говорить Конде.

“Alma del Sur “ це другий альбом Алекса Ді Роми, який демонструє його віртуозний стиль фламенко, наповнений стилем ударної гітари. Це також його перша повноцінна платівка з моменту визнаного дебютного альбому “Horizon Of Harmony” у 2010 році.

Інші релізи, які заслуговують уваги, включають інструментальне видання відомої української народної пісні “Ніч яка місячна” (Moonlit Night) та “Jukebox Groove” - композиція музикальних данин впливових єврейських композиторів (таких як Гершвін, Бернстайн, Бенні Гудмен та інші), що вийшли у 2014 році.

“Alma del Sur “ містить інструментальні твори, складені Алексом Ді Ромою та пісні створені на його власну лірику російською мовою, також іспанський текст на пісню “El Ucraniano” написаний Хосе Конде. В платівці також є російська лірика чикагзького поета Гарі Лайта на пісню під назвою “Сон” та український вірш відомого українського поета Максима Тадейовича Рильського (1895-1964) на пісню “Спинилось літо на порозі”.

Список треків можна побачити нажче:

  1. Alma Del Sur
  2. Summer Stops at the Door (Спинилось Літо На Порозі)
  3. One Hundred Years (Пройдет Сто Лет)
  4. Be with Me (Будь Со Мной)
  5. Andalucía
  6. Dream (Сон)
  7. Miami Spice
  8. Melodia (Мелодия)
  9. El Ucraniano (feat. Jose Conde)

Фото Катерина Романенко

Всі композиції написані Алексом Ді Ромою, окрім: 

№2 автор вірша Максим Рильський 

№6 автор вірша Гарі Лайт 

№9 музика Алекса Ді Роми та Хосе Конде, слова Хосе Конде 

Гітара та вокал - Алекс Ді Рома 

Бас-гітара і контрабас - Хосе Армандо Гола 

Перкусія - Адольфо Херрера 

Труба - Франциско Дімас 

Віолончель - Шеа Коул 

Додаткова перкусія, ритм гітара та вокал на треку №9 Хосе Конде 

Записано в студії City of Progress Studio та SoBe Sound 

Продюсер і аранжувальник - Хосе Конде, Blu Iris Music Publishing 

Трєкінг - Ендрю Йомансон 

Мастерінг - Алан Сільверман, Aerial Sound 

Фото та відео - Катерина Романенко 

Відео монтаж - Ігор Чорний 

www.aleksdiroma.com 

© 2019